24137 Bengt Edenfalk, vas, skål, "Corona", Skruf, höjd 20,5 cm och mindre
Bengt Edenfalk, vas, skål, "Corona", 2 / 7, Skruf, signerade, etikettmärkta, höjd 20,5 cm och mindre
- Condition:Skål med minimalt toppnagg, vas med djupare bottenrepa
Estimate | 200 - 250 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |