24131 Systemkamera, Pentax, Program A, med objektiv/tillbehör, 80-tal
Systemkamera, Pentax, Program A, med Takumar 28 mm 1:2.8, Takumar-A Zoom 70-200 mm 1:4, Pentax-M 50 mm, 1:2, 3x förlängare, fjärrutlösare, Braun-blixt, m.m., medföljer också Soligor 400 mm 1:6.3 med annan fattning, objektiv/tillbehör, ca 1980-tal
- Condition:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage, förvaringsväskor med skav/mindre skador
Estimate | 400 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |