23985 Diverse trä- och näveraskar, 14 delar, höjd 12 cm och mindre
Diverse trä- och näveraskar, 14 delar, några signerad, höjd 12 cm och mindre, bredd 20 cm och mindre
- Condition:Bruksslitage, dekorslitage
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |