23983 Ulrica Hydman-Vallien, skål, ljuslykta, bl a Caramba, Ø 27,5 cm och mindre
Ulrica Hydman-Vallien, 2 st skålar, bl. a. Caramba, diameter ca 27,5 cm
Skål, "Caramba", signerad "Kosta Boda, Artist Coll., 78733, Ulrica H.V.", diameter ca 27,5 cm
Ljuslykta, dekor av målade blommor, signerad i dekor, höjd ca 10 cm diameter ca 12 cm
- Condition:Större skål med toppnagg
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |