Starts: 2 Apr 2023 19:00Ends from: 16 Apr 2023 17:00
Karljohans Utvalda (16/4)
23492
Sven Erik Lund, olja på duk, signerad
Est300 - 400 SEK
23420
Glas, 4 delar, Orrefors, bl a Lars Hellsten
Est250 - 300 SEK
23411
Lysrör, ca 44 st, Sylvana/Philips, oanvända
Final bid160 SEK
Est400 - 500 SEK
23430
Tallrikar, 2 st, famille rose, Kina, 1700-tal
Est400 - 500 SEK
23409
Matservis, 22 delar, Alfoldi Porecelán, Ungern
Est200 - 250 SEK
23436
Laggkärl, kaffeburk, högsta 31 cm
Est300 - 400 SEK
23350
Handgjort kortfack, dubbelt, Italienskt läder
Est150 - 200 SEK
23507
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 51x41 cm
Est200 - 250 SEK
23517
Vas, skål, bl a Kippel, högsta 18 cm
Est200 - 300 SEK
23428
Hänkelvas, Andersson & Johansson, Höganäs, höjd 14,5 cm
Est200 - 300 SEK