23736 Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 83x60 cm
Oidentifierad konstnär, akvarell, motiv med lastfartyg, "Le Paquetbot "Sidi Mabrouk" 1930, Ligne Marseille, Barcelone, Alger, Bougie, Marseille", signerad, daterad 1980, mått med ram ca 83 x 60 cm
- Condition:Ram med skav, blad ligger något snett i passepartout
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |