36934 Matmöbel, 5 delar, teak, 60-tal, längd 123-225 cm
Matmöbel, bord samt fyra stolar klädda med orange textil, teak, ca 1960-tal
Mått, bord, ca
Längd 123-225 cm (2 st klaffar á 52 cm)
Bredd 83 cm
Höjd 74 cm
- Condition:Bordsskiva med mindre repor och fläckar, stolarnas klädsel fläckig och med skador
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |