36355 Seiko, kronograf, 7T32-6K70, 40 mm, rostfritt stål

36355a_8dcea9dcf807ca2_med.jpeg
  • 36355a_8dcea9dcf807ca2_sm.jpeg
  • 36355b_8dcea9dd0ba6a53_sm.jpeg
  • 36355c_8dcea9dd25d5fa4_sm.jpeg
  • 36355d_8dcea9dd4025430_sm.jpeg
  • 36355e_8dcea9dd57f760d_sm.jpeg
  • 36355f_8dcea9dd6cda26a_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Seiko, kronograf, 7T32-6K70, ca 40 mm exkl. krona, rostfritt stål, ca 1990-tal, länk i rostfritt stål (ej original), kommer i Seiko-ask

  • Condition:Ej fungerande (ej testad med nytt batteri), bruksslitage

Estimate600 - 800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)180 SEK