23582 Vera Hagman, textilapplikation, signerad, 75x94 cm
Vera Hagman, textilapplikation, "I Fruktskålen", signerad, daterad 1973, mått ca 75 x 94 cm
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |