33678 Viggo Djurberg, olja på pannå, signerad, 67x90cm
Viggo Djurberg, olja på pannå, stilleben, signerad, mått med ram ca 67 x 90 cm
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |