33560 Teckningar, porträtt, signerade, 41x38 cm
Teckningar, mansporträtt, signerade "H.Ö.", vissa också "Paris", tidigt 1900-tal, mått med ram ca 41 x 38 cm
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |