33445 Stig Lindberg, skålar, 5 st, "Colores", Gustavsberg
Stig Lindberg, skålar, 5 st, "Colores", flintgods, ca 1900-talets mitt, Gustavsberg, största diameter 25 cm
- Condition:Nagg på en av de största skålarna
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |