33621 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 33x39 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, stadsmotiv med å, signerad, mått med ram ca 33 x 39 cm
Estimate | 200 - 250 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |