33713 Kandelabrar, ett par, mässing, Carl Wilhelm Lorell, Nyköpings mässingbruk
Kandelabrar, ett par, mässing, delbara, Carl Wilhelm Lorell, Nyköpings mässingbruk, 1800-tal, höjd 49 cm
- Condition:Åldersrelaterat slitage, mindre skador
Estimate | 1,500 - 1,700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |