33671 Hans Larsson, olja på pannå, signerad, 59x68 cm
Hans Larsson, olja på pannå, blomsterstilleben med solrosor, signerad, mått med ram ca 59 x 68 cm
Estimate | 1,600 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |
*Droit de Suite applies |