33688 Hanna Brundin, olja på pannå, signerad, 36x31 cm
Hanna Brundin, olja på pannå, "Frukter", monogramsignerad HB, mått med ram ca 36 x 31 cm
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |