33630 Gallerimatta, handknuten, Saff, Pakistan, 305x52 cm
Gallerimatta, handknuten, Saff, s.k. "Bönematta", signerad, Pakistan, mått ca 305 x 62 cm
- Condition:Bruksslitage, solblekt
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 430 SEK |