33735 Frans Berg, olja på duk, signerad, 82x64 cm
Frans Berg, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 82 x 64 cm
- Condition:Skada i duken
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |