33730 Frans Berg, olja på duk, signerad, 56x69 cm
Frans Berg, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 56 x 69 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |