33677 Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 53x55 cm
Folke Sinclair, olja på duk, "På bordshörnet", signerad, daterad 1929, mått med ram ca 53 x 55 cm
- Condition:Skador på ram
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |