33567 Eyvind Olesen, olja på pannå, signerad, 57x67 cm
Eyvind Olesen, olja på pannå, porträtt i blått och rött, signerad, mått med ram ca 57 x 67 cm
- Condition:Färgbortfall, ram med skador
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |