33620 Eddie Valenta, olja på duk, signerad, 48,5x41 cm
Eddie Valenta, olja på duk, Lundamotiv, signerad, 48,5x41 cm
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |