33702 Attilio Mangini, olja på duk, signerad, 43x38 cm
Attilio Mangini, olja på duk, orange motiv med blå bakgrund, signerad, mått med ram ca 43 x 38 cm
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |