33568 Anders A. Jönsson, olja på pannå, signerad, 59x51 cm
Anders A. Jönsson, olja på pannå, motiv med träd och arbetare, signerad, mått med ram ca 59 x 51 cm
- Condition:Ram med skada, pannå endast fäst i ram med två tavelspik
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |