31525 Omega, Seamaster GMT "50th Anniversary", 41 mm, rostfritt stål, 1998
Herrarmbandsur, Seamaster GMT, 50th Anniversary, 41 mm, referens 2534.50.00, rostfritt stål, ca 1998
Ca 41 mm mm exkl. krona (47,5 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, korrekt signerad krona, safirglas
Svart urtavla med vågmönster i relief, målade index, datumvisning kl. 3, silverfärgade visare med lysmassa, kontrasterande röd GMT-visare samt spets på sekundvisare
Automatiskt, kaliber Omega 1128
Urverk senare än boett, daterat 2006
Länk i rostfritt stål, 1513/825, 20 mm, original.
Total längd ca 196 mm.
80017860 / 168.1613 / 368.1613
- Condition:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Estimate | 16,000 - 20,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |