30483 Kista, mindre, trä/metall, 1800-tal, 41x26x27 cm
Kista, mindre, drickamålat trä med metallbesöag, 1800-tal, originallås och nyckel
Längd 41 cm
Bredd 26 cm
Höjd 27 cm
- Condition:Bruks- och åldersrelaterat slitage, flagnande färg
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 430 SEK |