31708 Edvin Öhrström, vas, ariel, "Flickan och duvan", signerad, Orrefors, höjd 15,5 cm
Edvin Öhrström, vas, ariel, "Flickan och duvan", signerad "Orrefors, Ariel 446-6, Edvin Öhrström", Orrefors, höjd 15,5 cm, diameter 12 cm
- Condition:Bottenrepor, obetydligt bottennagg, ytlig invändig beläggning
Estimate | 12,000 - 15,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |