30105 Rottinggrupp, 4 delar, 1900-tal
Soffgrupp i rotting och bambu, bord med glasskiva, soffa och två fåtöljer, löstagbara dynor, ca 1990-tal
Mått, soffa, ca
Längd 175 cm
Höjd 82 cm
Sitthöjd 45 cm
Mått, fåtöljer, ca
Bredd 76 cm
Höjd 82 cm
Sitthöjd 45 cm
Mått, bord, ca
Längd 125 cm
Bredd 80 cm
Höjd 66 cm
- Condition:Bruksslitage, dynor något blekta, mindre skador
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |