30106 Matgrupp, 5 delar, ek, 2000-tal
Matgrupp, bord med iläggsskiva samt fyra stolar, massiv ek, 2000-tal
Mått, bord, ca
Längd 150 cm
Bredd 100 cm
Höjd 75 cm
Mått, stolar, ca
Höjd 96 cm
Sitthöjd 46 cm
Bredd 45 cm
- Condition:Smuts, bruksslitage
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |