30248 Cyma, 34 mm, guldpläterad, 60-tal
Herrarmbandsur, Cyma Watersport, 34 mm, guldpläterad, ca 1960-tal
Ca 34 mm exkl. krona (38 mm lug-to-lug), guldpläterad, skruvboett, signerad krona, plexiglas
Ljus urtavla med stavindex, varav kl. 12, 3, 6 & 9 är applicerade guldfärgade stavindex, applicerad logotyp, guldfärgade visare med lysmassa
Manuellt, kaliber Cyma R.486
Band saknas
- Condition:Ej fungerande, bruksslitage
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |