30251 Certina, 34 mm, quartz, guldpläterad, 00-tal
Herrarmbandsur, Certina, 34 mm, referens EOL.115.1078.26, guldpläterad, ca 2000-tal
Ca 34 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), guldpläterad, klämboett, korrekt krona, safirglas
Guldfärgade urtavla med applicerade stavindex i guldfärg, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa
Quartz, kaliber ETA 955.112
Brunt läderband, 18 mm, ej original
- Condition:Ej fungerande (ej testad med nytt batteri), boett med slitage
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |