32148 Videokamera, Pathé, Motocamera, 20-tal, Frankrike
Videokamera, Pathé Motocamera, 9,5 mm, Optik; Hugo Meyer Görlitz Kino Plasmat 20 mm/1:1.5, ca sent 1920-tal, Frankrike, kommer med fyra filmkasetter i bärväska i mörkbrunt läder
Kamerahus; W32105
Optik; 461894
- Condition:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |