31986 Systemkamera, Pentax, ME, 28-85 mm, 50 mm, blixt, 70-tal, Japan
Systemkamera, Pentax ME, Optik; Chinon 28-85 mm 1:4, SMC Pentax-M 50 mm 1:2, Blixt; Braun 260 BC, sent 1970-tal, Japan
Kamerahus; 1780857
28-85 mm; 800151
50 mm; 3881302
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |