31753 Systemkamera, Nikon FG-20, 50 mm, 80-200 mm, blixt, 80-tal
Systemkamera, Nikon FG-20, Optik; Nikon Nikkor 50 mm 1:1.8, Sigma Zoom 80-200 mm 1:4.5-5.6, blixt; Nissin 25AS0, ca 1980-tal, kommer med bruksanvisning till kamera och blixt
Kamerahus: 3496322
50 mm: 4239387
80-200 mm: 1151687
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, 80-200 mm med hårdare slitage
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |