32077 Systemkamera, Konica, Autoreflex T, 52mm, 70-tal, Japan

32077a_8dc6145c756975f_med.jpeg
  • 32077a_8dc6145c756975f_sm.jpeg
  • 32077b_8dc6145c89bac7d_sm.jpeg
  • 32077c_8dc6145c9c4a51b_sm.jpeg
  • 32077d_8dc6145caf86f97_sm.jpeg
  • 32077e_8dc6145cbf8d91e_sm.jpeg

Systemkamera, Konica, Autoreflex T, Konica Hexanon AR 52 mm 1:1.8, ca 1970-tal, Japan, kommer i original bärväska

Kamerahus; 317821

Optik; 7900037

  • Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, smärre skav

Estimate500 - 600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)270 SEK