32104 Spionkamera, Minox, EC, 80-tal, Tyskland
Spionkamera, Minox EC, ca 1980-tal, Tyskland, kommer i original bärväska
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |