32103 Spionkamera, Minox, B, 60-tal, Tyskland
Spionkamera, Minox B, ca 1960-tal, Tyskland, kommer i original bärväska
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |