31168 Miniatyrkameror, Minolta, 16 II, 16 P, 60-tal, Japan
Miniatyrkameror, 2 st, Minolta
Minolta, 16 (II), ca 1960-tal, Japan, kommer i original bärväska med bruksanvisning
Minolta, 16 P, ca 1960-tal, Japan, kommer i original bärväska
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |