31169 Miniatyrkamera, Mamiya, 16 Automatic, 50/60-tal, Japan
Miniatyrkamera, Mamiya 16 Automatic, ca 1950/60-tal, Japan, kommer i original bärväska
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |