32151 Medicinsk kamera, Zeiss-Ikon, 6200/1 Röntgen-Tenax, 40-tal, Tyskland
Medicinsk kamera, Zeiss-Ikon 6200/1 Röntgen-Tenax, saknar optik, ca tidigt 1940-tal, Tyskland
Kamerahus; W21136
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage med mindre märken och repor, tejprester på baksida
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |