32087 Medicinsk kamera, Olympus PEN-F, Medical Type 1, 60-tal, Japan
Medicinsk kamera, Olympus PEN-F, Medical Type 1, Optik; Machida 75 mm, ca 1960-tal, Japan
Kamerahus; 120117
Optik; 5577
- Condition:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |