32088 Medicinsk kamera, Alpa, Surgical 81, 70-tal, Schweiz
Medicinsk kamera, Alpa, Surgical 81, Optik; Kern-Macro-Switar 50 mm 1:1.9, ca 1970-tal, Schweiz
Kamerahus; 56869
Optik; 1104167
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, ristat serienummer; "SJV30001-14"
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |