31479 Mätsökarkamera, Yashica, Minister-D, 60-tal, Japan
Mätsökarkamera, Yashica, Minister-D, ca 1960-tal, Japan, kommer med bruksanvisning
T213581
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage med ställvis tydligare märken
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |