30698 Mätsökarkamera, Robot, Royal 36, 50/60-tal, Tyskland
Mätsökarkamera, Robot Royal 36, Schneider-Kreuznach Xenar 45 mm 1:2.8, ca 1950/60-tal, Tyskland
- Condition:Bruksslitage, smärre smuts
Estimate | 2,500 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |