32152 Mätsökarkamera, Braun, Paxette, 50-tal, Tyskland
Mätsökarkamera, Braun Paxette, Optik; Schneider-Kreuznach Xenar 50 mm/1:2.8, ca 1950-tal, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage med mindre märken och repor, tejprester på baksida
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |