32154 Kameror, 2 st, Ihagee, Exakta Varex, EXA-1a, Tyskland
Kameror, 2 st, Ihagee, Exakta Varex samt EXA-1a, varav den senare saknar optik, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, varav Exakta Varex med hårdare slitage samt skador
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |