31163 Kamera, Nagel, Pupille, 30-tal, Tyskland
Kamera, Nagel Pupille, ca 1930-tal, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |