32147 Kamera, Krauss Paris, EKA, 20-tal, Frankrike
Kamera, Krauss Paris EKA, Optik; Zeiss ("By E. Krauss Paris") 50 mm/1:3.5, ca 1920-tal, Frankrike, kommer i bärväska i brunt läder, sannolikt original
Kamerahus; 556
Optik; 148142
- Condition:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage med mindre skador, gula tejprester, sökare saknas, sikte något buckligt
Estimate | 1,000 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |