31165 Bälgkamera, Welta, 30/40-tal, Tyskland
Bälgkamera, Welta, ca 1930/40-tal, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage
Estimate | 200 - 250 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |