31160 Bälgkamera, Plaubel Makina, 50-tal, Tyskland
Bälgkamera, Plaubel Makina, mellanformat 6x9, ca 1950-tal, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, hårdare bruksslitage, smuts, mindre skador
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |